Villit divisioona-finaaliravit 30.11.2018

Tervetuloa Snilli Trottersin järjestämiin villeihin raveihin, joissa juostaan divisioonien finaalilähdöt kylmäverisille ja lämminverisille. Lähtöjen osallistujat selviytyvät aikaisempien karsintalähtöjen perusteella.

Osallistujat

Lähtö 1. Ryhmäajo 1600m, Kyvyt esiin-divisioonafinaali lv
6 000v€ - 4 500v€ - 3 000v€ - 1 500v€ (- 1 000v€)

2v t Hornet Shav / Henna (NaSe) ei enn. -- 
2v o Hurricane Shav / Harri (NaSe) ei enn. -- 
3v o Firmament / Saana (GHT) 14,2ly -- 
2v t Bittersweet Pomp / (Anti) 19,4aly -- 
3v t Framed Pomp / (PoRa) 17,4ake -- 
3v o Varlaam Duán (DS) 20,4ly -- 

Lähtö 2. Ryhmäajo 1600m, Kyvyt esiin-divisioonafinaali kv
6 000v€ - 4 500v€ - 3 000v€ - 1 500v€ (- 1 000v€)

5v o NRL Kalmakuva / Shavo (NaSe) 36,3a -- 
3v o Pompeji Salarakas / (PoRa) 40,8ke -- 
4v t Loitsija / Iris (GHT) 32,4aly -- 
4v t Harmaan Mieleinen / Santeri (GHT) 31,3aly -- 
3v o Pompeji Avaramieli / (Anti) 39,6aly -- 
5v t NRL Velmuilija / Leo (NaSe) 33,4ke -- 

Lähtö 3. Ryhmäajo 1600m, Pronssidivisioona-finaali lv 
10 000v€ - 7 000v€ - 4 500v€ - 3 000v€ (- 1 500v€)

3v t K. Sheena Aries / Jorma (Duo) 18,1 -- 
3v o Merry-Go-Round / Miisa (GHT) 16,4aly -- 
4v o VanDyke Win / Börje (Team Ninitra) 17,4a -- 
3v o Nightprowler RC / (Koivula) 01.17,2ly -- 
5v t OR'Blended Grace / (PoRa) 13,4ly -- 
5v t Lady Robinia / (PoRa) 13,1aly -- 

Lähtö 4. Ryhmäajo 1600m, Hopeadivisioona-finaali lv 
13 000v€ - 10 000v€ - 7 000v€ - 5 000v€ (- 2 000v€)

10v o He's My Hero / Harri (NaSe) 11,1aly -- 
6v t Serendipity Duán / Serena (DS) 11,5aly -- 
5v kausi Dallara Dreamer / Jorma (Duo) 15,5 -- 
6v o Jungleroar Pomp / (PoRa) 10,8aly -- 
4v o Tip Toeing to Success / (Anti) 14,1aly -- 
7v o Cisco Cellini (DS) 11,2aly -- 

Lähtö 5. Ryhmäajo 1600m, Kultadivisioona-finaali lv
16 000v€ - 14 000v€ - 10 000v€ - 8 000v€ (- 6 000v€)

8v t Jekaterina BUG (DS) 11,1aly -- 
11v t Chocoline Snilli / (SnRa) 10,4a -- 
9v t Imperial Ach / Spookiness (RDT) 11,6ake -- 
7v o In Roy's Name I Run / Roni (NaSe) 10,5aly-- 
9v o Labyrinthian Lies / Niklas (Team Ninitra) 11,3a -- 
9v o Sébastien Duán (DS) 11,1aly -- 

Lähtö 6. Ryhmäajo 1600m, Huippudivisioona-finaali kv
10 000v€ - 7 000v€ - 4 500v€ - 3 000v€ (- 1 500v€)

4v t AH Tulisylvia / (Koivula) 01.31,4aly -- 
4v o G.R. Riskibisnes / Jani (GHT) 34,2aly -- 
5v t Hairahduksen Lauhahiipijä / (Anti) 31,1aly -- 
4v o Rafaelin Enkeli / Jorma (Duo) 34,1 -- 
5v o Säilä Vempain / (Anti) 31,5aly -- 
7v t Tuiskulan Helmiisa / (PoRa) 25,3ake --

Lähtö 7. Ryhmäajo 1600m, Tähtidivisioona-finaali kv
13 000v€ - 10 000v€ - 7 000v€ - 5 000v€ (- 2 000v€)

12v t Harhakuvaelma / Leo (NaSe) 23,5aly -- 
5v o Vieterin Väpinä / (Anti) 35,3aly -- 
7v t Purnin Tosikko / Magnhild (Team Ninitra) 25,3a -- 
8v o Duanin Tervahauta / (Koivula) 01.24,4aly -- 
6v o K. Usvan / Jorma (Duo) 24,3 -- 
7v t Pompeji Viipotin / (PoRa) 23,5aly -- 

Lähtö 8. Ryhmäajo 1600m, Valiodivisioona-finaali kv
16 000v€ - 14 000v€ - 10 000v€ - 8 000v€ (- 6 000v€)

9v t Purnin Pirtsakka / Jens (Team Ninitra) 25,1a -- 
10v o Radikaali Weijari / Nea (RDT) 21,1aly -- 
11v t AH Lakuriina / Tinja (RDT) 21,3aly -- 
9v t AH Ettäsilleen / Laura (DS) 21,2aly -- 
10v t EP Tuksu / Shavo (NaSe) 21,2ake -- 
8v t Pompeji Tähtivalssi / (Koivula) 01.23,2aly --