VRER-ravit 13.06.2018
- Kilpailupäivä 13.06.2018, VIP 12.06.2018
- Järjestäjänä Snilli Trotters
- Vastuuhenkilö Meeri N.
Säännöt
- Käytössä on VRERin säännöt
- Yksi hevonen vain yhteen lähtöön / ravit
- Rajattomasti hevosia ja poneja / lähtö / omistaja
- Lähtöihin 5 ja 6 ei avointa osallistumista! Osallistujat tulevat NDM-karsinnoista.
NDM-Info
Nordic Dream Meeting on VRER:in alainen suurkilpailu lämminverisille. Ennen kuin hevonen voi osallistua lähtöihin täytyy hevosen löytyä NDM:n osallistujat-sivulta. Lähdön 5 Fantasy Milen 6 parasta jatkavat Sprint Testiin. Lähdön 6 Golden Clubin 3 parasta jatkavat Festival Raceen.
Osallistuminen
osallistumiset sähköpostiin virtmeerin(a)gmail.com otsikolla "VRER 13.06."
Osallistumiset vain alla olevassa muodossa:
ikä skp Hevosen nimi / ohjastaja (Seura) hevosen ennätys --
Ohjastaja ei ole pakollinen!
Lähdöt
Lähtö 1. Ryhmäajo 1609m, alle 2.25 -aikaiset A-ponit
p. 150ve - 100ve - 50ve - 30ve - (10ve)
Lähtö 2. Ryhmäajo 1609m, alle 2.00 -aikaiset B-ponit
p. 150ve - 100ve - 50ve - 30ve - (10ve)
Lähtö 3.Ryhmäajo 1609m, alle 24,9 aikaiset kylmäveriset
p. 3500ve - 3000ve - 2500ve - 2000ve - (1500ve)
Lähtö 4. Ryhmäajo 1609m, alle 12,9 aikaiset lämminveriset
p. 3500ve - 3000ve - 2500ve - 2000ve - (1500ve)
Lähtö 5. NDM Fantasy Mile, Ryhmäajo 1609m, alle 14,0 -aikaisille lämminverisille
p. 6 000ve - 3 000ve - 1 800ve - 1 200ve - (600ve)
Lähtö 6. NDM Golden Club, Ryhmäajo 1609m, alle 12,9 aikaiset lämminveriset
p. 6 500ve - 3 250ve - 1 950ve - 1290ve - (650ve)
Tulokset
Lähtö 1. Ryhmäajo 1609m, alle 2.25 -aikaiset A-ponit p. 150ve - 100ve - 50ve - 30ve - (10ve) 1. 9v t Vendla Lotten / (SnRa) 2.17,3a -- 02.21,1aly 2. 10v t Narrilaivan Larissa / Iida (NaSe) 2.13,2aly -- 02.21,2aly 3. 10v t Narrilaivan Lappoonia / Nanna (NaSe) 2.24,0ly -- 02.21,4aly 4. 11v o Narrilaivan Dynamit / Shavo (NaSe) 2.23,5ly -- 02.22,2aly x 5. 11v o Toy's Kaspar / (SnRa) 2.17,2a -- 02.22,3aly 6. 10v o Narrilaivan Daryl / Tatu (NaSe) 2.24,1ly -- 02.22,3aly --- 7. 9v o Toy's Jimmy / (SnRa) 2.22,5 -- 02.23,6aly 8. 9v t Sølv's Elsparkle / (SnRa) 2.16,4a -- 02.24,1aly 9. 11v o Dreamcatcher I.F. / (SnRa) 2.24,3 -- 02.24,5aly Hylätty 14v o Narrilaivan Matias / Matti (NaSe) 2.18,2aly -- - hml 10v t Narrilaivan Charmadonna / Donna (NaSe) 2.15,3aly -- - hll 11v t Toy's Royal Empire / (SnRa) 2.24,2 -- - hll Lähtö 2. Ryhmäajo 1609m, alle 2.00 -aikaiset B-ponit p. 150ve - 100ve - 50ve - 30ve - (10ve) Ryhmä 1: 1. 11v t Snaragan NRL / Salli (NaSe) 53,4aly -- 01.53,2aly 2. 14v o Helkan Hessu KS / Hessu (Adina) 1.52,3 -- 01.53,4aly 3. 9v o Lackadaisical / Eetu (NaSe) 50,5a -- 01.54,5aly 4. 9v t Athene Snilli / Helka (NaSe) 50,3a -- 01.54,5aly 5. 8v t Nasrin Saarya / Tiia (NaSe) 59,4a -- 01.54,6aly 6. 9v t Toy's Jennifer / (SnRa) 51,4 -- 01.55,1aly --- 7. 9v t Aderyn Aur Ion / Adele (Adina) 1.59,5 -- 01.55,2aly 8. 6v t Petronella BUG / Riina (BUG) 50,4aly -- 01.55,6aly x 9. 10v o Samuraj NRL / Samuli (NaSe) 53,3ly -- 01.56,1aly 10. 8v o Stilig Rej / Venla 01.57,3ly -- 01.56,3aly Hylätty 7v o William Duán / (PoRa) 59,2ly -- - hml 5v t Ania Lotte / Ninni 01.53,2aly -- - hml Ryhmä 2: 1. 16v t Bernilla NRL / Bea (NaSe) 41,6a -- 01.42,2aly xx 2. 14v o Fool's Sprywir / Leo (NaSe) 44,4 -- 01.42,4aly x 3. 14v o Neutron B / Jasmin (NaSe) 41,4aly-- 01.42,5aly 4. 12v t Kalypso Duán / Iida (NaSe) 46,5 -- 01.42,5aly x 5. 15v o Jamming NRL / Jake (NaSe) 42,2 -- 01.43,3aly 6. 14v o Valrus NRL / Oona (NaSe) 42,1 -- 01.44,1aly --- 7. 10v o Thydor NRL / Emilia (NaSe) 44,5aly -- 01.44,2aly 8. 11v o Rune NRL / Eva-Maria (NaSe) 40,5aly -- 01.44,6aly 9. 15v o A.D. Sugar Delux / Jannica (APR) 1.44,3 -- 01.45,1aly 10. 13v t Eloveera NRL / Elli (NaSe) 39,1ly -- 01.45,2aly xx 11. 6v o Danne BUG / Heini (BUG) 49,5 -- 01.45,3aly 12. 10v t Miftare Go / Wilma (NaSe) 40,4ly -- 01.45,4aly Lähtö 3.Ryhmäajo 1609m, alle 24,9 aikaiset kylmäveriset p. 3500ve - 3000ve - 2500ve - 2000ve - (1500ve) Ryhmä 1: 1. 13v o Narrilaivan Pennitön / Pia (NaSe) 24,4a -- 01.23,2aly 2. 11v t Harhakuvaelma / Elli (NaSe) 24,2a -- 01.23,5aly x 3. 7v o Snillin Iivari / (SnRa) 24,9a -- 01.23,6aly x 4. 6v o Sävelen Felix / (PoRa) 24,7ake -- 01.24,1aly x 5. 8v o Duanin Johtotähti / (PoRa) 24,3ake -- 01.24,2aly 6. 9v o Vasaari / Shavo (NaSe) 24,5a -- 01.24,2aly --- 7. 9v t Purnin Rallatelma / Jens (Team Ninitra) 24,8a -- 01.24,4aly xx 8. 5v t EP Peppiina / JP (BUG) 24,2ake x -- 01.24,4aly 9. 6v o Drotsibojonsson / (SnRa) 24,9a -- 01.24,4aly x 10. 9v t EP Susiinsa / Sanna (NaSe) 24,4a -- 01.24,4aly 11. 9v t Purnin Vippaus / Heli (Team Ninitra) 24,6a -- 01.24,5aly Hylätty 7v t Tuteritöm / Nadja (NaSe) 24,7a -- - hll Ryhmä 2: 1. 10v t Pompeji Senja / (PoRa) 23,4ly -- 01.22,1aly 2. 7v t Tähtiainesta / Janne 01.23,5aly -- 01.22,1aly 3. 9v o Purnin Tosiwoima / Valfrid (Team Ninitra) 23,2a -- 01.22,3aly xx 4. 7v o Hiisin Hiski / (PoRa) 23,3ly -- 01.22,4aly 5. 11v o Kuolemanharha / Kalle (NaSe) 23,6a -- 01.22,5aly 6. 10v o Iki-Asko / (PoRa) 23,3aly -- 01.22,5aly --- 7. 7v t Repolan Pikku-Tähti / (PoRa) 23,9ake -- 01.22,5aly x 8. 13v o Narrilaivan Jesper / Janni (NaSe) 23,2a -- 01.23,1aly 9. 6v o Pompeji Alvaro / (PoRa) 23,7ake -- 01.23,3aly 10. 5v t O.R. Säpäkkä / Tuuli (BUG) 23,2ake xx -- 01.23,3aly 11. 14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.23,5aly Hylätty 6v t EP Lakiina / (PoRa) 23,9ake -- - hll Ryhmä 3: 1. 6v o Snillin Jykevä / Jussi (BUG) 21,4aly -- 01.21,2aly 2. 6v o Rongoteus / Tinu (BUG) 22,1ake -- 01.21,2aly 3. 14v o Valtarian Humare / (SnRa) 21,1a -- 01.21,3aly 4. 8v t O.R. Seireeni / (PoRa) 21,2aly -- 01.21,4aly 5. 11v t Koistilan Hallava / (PoRa) 20,3aly -- 01.21,4aly 6. 11v t Snillin Hopeakutri / (SnRa) 22,1a -- 01.22,4aly --- 7. 14v o Purnin Kulovalkee / Shavo (NaSe) 21,9a -- 01.22,6aly xx 8. 9v t Snillin Matilda / (SnRa) 21,8a -- 01.23,3aly 9. 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.23,4aly 10. 9v t EP Tuksu / Ellinoora (NaSe) 22,0a -- 01.23,6aly Hylätty 7v t Kelmeriina / (PoRa) 22,7aly -- - k 7v t Trullin Päivätär / Kaisa (BUG) 21,6aly -- - hll Lähtö 4. Ryhmäajo 1609m, alle 12,9 aikaiset lämminveriset p. 3500ve - 3000ve - 2500ve - 2000ve - (1500ve) Ryhmä 1: 1. 8v o Darkline Speed / Jussi (SS) 12,1aly -- 01.11,1aly 2. 6v o Jungleroar Pomp / (PoRa) 12,1aly -- 01.11,3aly 3. 6v o Lancelot Snilli / (SnRa) 12,2a -- 01.11,4aly 4. 5v o Lord Wallenburg / (SnRa) 12,9 -- 01.12,3aly xx 5. 8v o Autumn Gold Duán / Emilia (Team Lily) 12,5a -- 01.12,4aly --- 6. 8v o Commander Snilli / (SnRa) 12,2a -- 01.13,3aly 7. 6v o Kickman Snilli / (SnRa) 12,4a -- 01.13,3aly 8. 6v o Legend of Shining Son / Tuukka (Team Lily) 12,2a -- 01.13,4aly Hylätty 7v t OR'Britannic Desire / (PoRa) 12,1aly -- - hyl 5v r Prosper Rewa / Kaisa (BUG) 12,2aly -- - hll Ryhmä 2: 1. 8v o Nikita / Tinu (BUG) 10,5aly -- 01.11,3aly 2. 4v t OR'Arctic Alaska / Jiri (BUG) 11,5 -- 01.11,4aly 3. 10v o Experimental Duán / (PoRa) 10,6aly -- 01.11,4aly x 4. 8v t Mama Cash / Axel (Team Ninitra) 11,4a -- 01.11,4aly xx 5. 5v t Lorem Ipsum BUG / Tuuli (BUG) 11,5aly -- 01.11,5aly 6. 10v t Chocoline Snilli / (SnRa) 10,4a -- 01.11,5aly --- 7. 9v o Copyright / (SnRa) 10,2a -- 01.11,6aly 8. 7v o Big Game Foxy / (PoRa) 11,1aly -- 01.11,6aly 9. 5v t Fashion Snilli / (SnRa) 11,3a -- 01.12,2aly x 10. 5v o Dust Devil Cram! / Olli (BUG) 10,6aly x -- 01.12,6aly Hylätty 8v o Bulletproof Snilli / (SnRa) 11,0a -- - hpl 8v o Saltwick Bay / Urmas (Team Ninitra) 11,3a -- - hml Lähtö 5. NDM Fantasy Mile, Ryhmäajo 1609m, alle 14,0 -aikaisille lämminverisille p. 6 000ve - 3 000ve - 1 800ve - 1 200ve - (600ve) Tulokset arpoi Catia. 1. 9v o He's My Hero / Harri (NaSe) 12,1a -- 11,1aly -> Sprint Test 2. 8v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 12,2ake -- 11,5aly -> Sprint Test 3. 4v t Dream Illusion / (WyRa) 13,6ake -- 11,5aly -> Sprint Test 4. 5v t Cassandra Snilli / (SnRa) 13,6a -- 12,3aly x -> Sprint Test 5. 6v t Ginger Soupir / Pirita (NaSe) 13,1ake -- 12,3aly x -> Sprint Test 6. 7v t Cinderella Snilli / (SnRa) 11,8a -- 12,3aly x -> Sprint Test --- 7. 10v o Spirit Burn / Seppo (DS) 12,3aly -- 12,4aly 8. 7v o Dance for Victory / (KiRa) 10,9aly -- 12,5aly 9. 7v t Amelia Ach / (ARO) 12,2a -- 13,2aly 10. 9v o Varfolomei / (PoRa) 10,2aly -- 13,5aly 11. 11v o Blueshouse Burn / Bertel (Team Ninitra) 10,8a -- 13,6aly 6v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 12,4ake – hpl Lähtö 6. NDM Golden Club, Ryhmäajo 1609m, alle 12,9 aikaiset lämminveriset p. 6 500ve - 3 250ve - 1 950ve - 1290ve - (650ve) Tulokset arpoi Catia. 1. 12v t Firefly Ach / (ARO) 10,6a -- 11,1aly -> Festival Race 2. 8v o Benjamin Snilli / (SnRa) 11,3a -- 11,2aly -> Festival Race 3. 10v t Sweet As Sin / misery. (MRA) 10,1aly -- 11,3aly -> Festival Race 4. 6v t Radical Perfectly Random / (PoRa) 13,3ake -- 11,4aly 5. 6v t Rosamund Snilli / (SnRa) 11,3a -- 11,4aly 6. 4v o Blackberry Toto / (KiRa) 11,6aly -- 11,5aly --- 7. 9v o Yesterday Snilli / Piitu (MRA) 10,6aly -- 11,6aly 8. 4v o Fortitude Vehka / (PoRa) 13,1ake -- 12,1aly 9. 9v o He Talks To Me / Henni (NaSe) 12,1a -- 12,2aly 10. 7v t Imperial Ach / Spookiness (RDT) 11,6aly -- 12,3aly 11v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 11,9aly -- k 7v t Salt n’ Some Toxic Poison / (Kira) 11,4aly -- hpl
Ulkoasu © Pilvimarja | Background © MediaLoot.com | Muokkaukset © Meeri N.
Tämä on virtuaalitalli | This is a sim-game stable